Ako byť
na internete v pohode a v bezpečí?

Zisti, ako nenaletieť, ako si nenechať ukradnúť účet alebo ako riešiť nadávky na nete. Pomôžeme ti predísť trápnym situáciám a zostať safe.

Pusti sa do online kurzu!

Začni kurz teraz

Kto sme?

SelassieAvast Foundation tu zdieľajú finty, ako sa správať na internete.

To, či si v suchu, alebo či máš niečo zlepšiť, si otestuj v našom online kurze. Najnovšie tipy a súťaže sleduj na Instagrame @bud.safe.online.

U nájdeš skrátka všetko, čo potrebuješ, ak chceš byť safe online.

Sleduj náš Instagram

Daj follow na @bud.safe.online a dozvieš sa o najnovších hrozbách a tipoch včas. Okrem toho sa môžeš tešiť na fotky zo zákulisia a na pravidelné súťaže.

bud.safe.onlineŠkola je tady, buď ready a využij svůj Instagram naplno! 💪 Zkus ve škole překvapit znalostmi, které můžeš získat sledováním edukativních profilů 🤯 My jsme vybrali tuhle desítku 👆 Který profil bys doporučil/a ostatním ty? Poděl se o svůj tip v komentech👇

bud.safe.onlineRychlejší než Usain Bolt! 🔥Pokud se na podezřelou stránku dostaneš, existuje několik způsobů, jak se ujistit, že jde o podvod 👇 🧠 Použij selský rozum! Pokud klikneš na odkaz Nike, dostal ses na pravou stránku Nike? ❌ Nejsou v URL nějaké překlepy? ✅ Je doména správná? ⁉️ Používá stránka tzv. HTTPS protokol? Ten poznáš podle zeleného ZÁMEČKU vlevo u URL. 👎 Varovným signálem může být i nekvalitní grafika a zarovnání webu na celé stránce. 🚩 Dej pozor i na to, pokud jsi byl během vstupu na stránku několikrát přesměrován. Často se za tím skrývá podvod.

bud.safe.onlineTi hackeři jsou čím dál víc chytřejší 😧

Zobraziť viac

Partneri projektu