Ako byť
na internete v pohode a v bezpečí?

Zisti, ako nenaletieť, ako si nenechať ukradnúť účet alebo ako riešiť nadávky na nete. Pomôžeme ti predísť trápnym situáciám a zostať safe.

Pusti sa do online kurzu!

Začni kurz teraz

Kto sme?

SelassieAvast Foundation tu zdieľajú finty, ako sa správať na internete.

To, či si v suchu, alebo či máš niečo zlepšiť, si otestuj v našom online kurze. Najnovšie tipy a súťaže sleduj na Instagrame @bud.safe.online.

U nájdeš skrátka všetko, čo potrebuješ, ak chceš byť safe online.

Sleduj náš Instagram

Daj follow na @bud.safe.online a dozvieš sa o najnovších hrozbách a tipoch včas. Okrem toho sa môžeš tešiť na fotky zo zákulisia a na pravidelné súťaže.

bud.safe.onlinePatříš spíš mezi gamery 🎮 nebo ostatní? 😁

bud.safe.onlineStejně jako se každý den staráš o svoje zuby 🦷, je nezbytné se starat o svůj spánek! 😴 Je to totiž ta nejlepší 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫𝐬𝐜𝐡𝐨𝐩𝐧𝐨𝐬𝐭, kterou máme 💪 Proč? Spánek totiž: • zlepšuje paměť 🧠 • prodlužuje život ⌛️ • podporuje kreativitu 👩‍🎨 • zlepšuje známky ve škole (opravdu! 😁) 1️⃣ • udržuje zdravou váhu ⚖️ • zlepšuje pozornost 👀 Také snižuje stres, odvrací deprese… co víc by tě mělo přesvědčit, že je spánek extrémně důležitý? 😅👌 Nezapomeň si příspěvek uložit, ať se k němu můžeš později vrátit 💾

bud.safe.online🤩 Soutěž o workshop Buď safe online! 🤩 Vymysli společně se třídou silné heslo, vyfoť se s ním a vyhraj WORKSHOP @bud.safe.online, na kterém ti ukážeme, jak být 𝘀𝗮𝗳𝗲 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 🤩 ⚠️ Pravidla soutěže najdeš v příspěvku nahoře 👆, rádi bychom jenom doplnili jednu důležitou věc. Nezapomeň o soutěži říct i svému učiteli! Neradi bychom nějakou školu nečekaně přepadli 😅 Budeme se těšit na vaše Příběhy 📷 a v říjnu se můžeš naopak ty těšit na los, který rozhodne o tom, do které školy se podíváme 🙌

Zobraziť viac

Partneri projektu