Velmi zastaralé verze prohlížečů bohužel nepodporujeme. Chcete-li si obsah této webové stránky zobrazit správně, aktualizujte si prohlížeč.

Špičkové zabezpečenie, ochrana súkromia a výkon pre Mac

Ochráňte sa pred malware, zabezpečte si online účty, zaistite súkromie pripojenia a zlepšite výkon Macu pomocou našich nástrojov.

Zabezpečenie

Vďaka viacerým vrstvám zabezpečenia, ktoré vás chránia v reálnom čase, dokážeme rozpoznať všetky druhy malware a zastaviť hrozby skôr, než poškodia váš počítač.

Security for Mac

Security for Mac

Získajte ochranu v reálnom čase pred malware, škodlivými odkazmi, nebezpečnými stiahnutými súbormi a infikovanými externými diskami.

Další informace

STÁHNOUT ZDARMA

Security Pro for Mac

Security Pro for Mac

Zabezpečte si osobné súbory dodatočnou vrstvou ochrany pred ransomware a vyhľadajte nedostatky zabezpečenia siete.

Další informace

Koupit

69,99/rok

Súkromie

Váš poskytovateľ internetového pripojenia, štátne úrady a hackeri – všetci vám chcú nazrieť do súkromia. Nepusťte ich tam s pomocou našich nástrojov na ochranu súkromia.

SecureLine VPN

SecureLine VPN

Zašifrujte své připojení, ať jste chráněni na veřejných Wi-Fi sítích, ukrývejte se před hackery a slídily a obcházejte na webu geografická omezení.

Další informace

Stáhnout zkušební verzi

59,99/rok Koupit

Výkon

Dobrá starostlivosť je prevenciou technických problémov. S našimi nástrojmi na optimalizáciu výkonu je údržba počítača hračka a váš Mac môže podávať optimálny výkon.

Cleanup Pro for Mac

Cleanup Pro for Mac

Optimalizujte rýchlosť a výkon Macu a zbavte sa nepotrebných súborov – uvoľníte tak miesto na veci, ktoré sú pre vás dôležité.

Další informace

Koupit

59,99/rok